Урочистості з нагоди державних свят: як це було

Дата: 27.08.2019 10:12

З нагоди Дня державного прапора України, Дня Незалежності України у клубних установах та бібліотеках Вишнівської ОТГ відбулись урочисті заходи з метою утвердження національних цінностей та увіковічення їх в історії українського народу.

Фото без описуФото без опису

Зокрема, святкування проводились у селах Коцюри, Висоцьк та Бережці. Керівники установ за підтримки юних відвідувачів організували тематичні виставки, фотозони, декламували твори українських авторів, у яких возвеличували нашу нескорену Батьківщину.

Фото без описуФото без опису

Хвилиною мовчання вшанували воїнів, які віддали найцінніше – своє життя, аби ми з вами могли жити під мирним небом і згадали тих, хто зараз стоїть на захисті кордонів нашої держави.

І пам’ятаймо, що ми є дітьми єдиної, неподільної України і берегти її цілісність та національні надбання – обов’язок кожного громадянина.