Перевірка закладів освіти Вишнівської ОТГ

Дата: 29.08.2019 20:54

Літні канікули завершуються, а це означає, що скоро настане найважливіший день для кожного школяра – День знань. Традиційно його відзначають 1 вересня. Для кожного, як для учнів, так і для вчителів,батьків, День знань є своєрідним стартом плодовитої, сумісної співпраці, що має на меті набуття нових знань, підкорення вершин.

Фото без описуФото без описуФото без опису

З цієї нагоди, 27 серпня керівництвом гуманітарного відділу Вишнівської сільської ради було здійснено виїзди в усі заклади освіти громади з метою перевірки стану готовності до нового навчального року. Візити проводились як і в школах, так і в садочках. Головним завданням було оцінити наявний стан навчальних закладів, усунути недоліки та максимально швидко завершити підготовчі процеси.

Фото без описуФото без опису

З впевненістю можна сказати, що заклади освіти нашої громади готові до відкриття. Керівництво шкіл та садочків, педагогічні колективи з відповідальністю поставилися до підготовки своїх закладів до нового навчального року. Усі класи укомплектовані та оснащені необхідною технікою згідно реформи НУШ. Для дітей створені всі умови для отримання якісної освіти.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

Нагадаємо, що цього року День знань у Вишнівській громаді буде відзначатися 2 вересня.