Я МАЮ ПРАВО! ТИ МАЄШ ПРАВО! МИ ВСІ МАЄМО ПРАВО!

Дата: 10.09.2019 10:51

Але мати право – це одне, а ось вміти користуватися своїми конституційними правами на практиці – це зовсім інше.Протягом 2 - 6 вересня 2019 року у закладах загальної середньої освіти Вишнівської сільської ради (ОТГ) були проведені тематичні заходи «Я МАЮ ПРАВО!».У цікавій інтерактивній формі розповідалося учням про те, які права гарантуються кожному, як їх реалізовувати та захищати в разі порушень.

Вчителі разом із учнями з’ясували, які права дитини існують і в якому документі закріплені, відокремивши основні з них, а саме: право на життя, право на освіту, право на медичне обслуговування, право на відпочинок, дозвілля тощо.

Також,5 вересня, в рамках реалізації проекту «Я МАЮ ПРАВО», відбулася зустріч з працівниками Міністерства юстиції. Тематичний урок для учнів 9-11 класів Вишнівського НВК провели  провідний інспектор Любомльського районного сектору філії ДУ «Центр пробації» у Волинській області Ольга Васютич  та начальник Любомльського бюро безоплатної правової допомоги Андрій Литвинюк.

На завершення зустрічі представники безоплатної правової допомоги вручили присутнім буклети «Захищай свої права».