Як команди Вишнівських шкіл змагалися

Дата: 12.09.2019 16:42

З нагоди Дня фізичної культури та спорту в Україні, в рамках проведення Всеукраїнської акції «Олімпійський урок» сьогодні, 12 вересня, відбувся турнір з міні футболу серед команд шкіл Вишнівської громади.

Фото без описуФото без описуМетою заходу було популяризація футболу серед дітей та молоді, пропаганда здорового способу життя, поширення ідей олімпізму та розвиток олімпійського руху в Україні.

Фото без описуФото без опису

Організаторами дійства були Вишнівська сільська рада та комунальна установа «Методичний центр».

Фото без описуФото без опису

У змаганнях взяли участь діти загальноосвітніх шкіл громади 8-9 та 10-11 класів. Перше місце здобула команда Вишнівського НВК, друге - команда Римачівського НВК, третє – команда Штунської ЗОШ.

Усі команди були нагороджені грамотами та цінними подарунками у вигляді футбольних м’ячів.