Як команди Вишнівських шкіл змагалися

Дата: 12.09.2019 16:42

З нагоди Дня фізичної культури та спорту в Україні, в рамках проведення Всеукраїнської акції «Олімпійський урок» сьогодні, 12 вересня, відбувся турнір з міні футболу серед команд шкіл Вишнівської громади.

Метою заходу було популяризація футболу серед дітей та молоді, пропаганда здорового способу життя, поширення ідей олімпізму та розвиток олімпійського руху в Україні.

Організаторами дійства були Вишнівська сільська рада та комунальна установа «Методичний центр».

У змаганнях взяли участь діти загальноосвітніх шкіл громади 8-9 та 10-11 класів. Перше місце здобула команда Вишнівського НВК, друге - команда Римачівського НВК, третє – команда Штунської ЗОШ.

Усі команди були нагороджені грамотами та цінними подарунками у вигляді футбольних м’ячів.