Реформа НУШ в дії (ФОТО)

Дата: 18.09.2019 08:07

У Вишнівському навчально-виховному комплексі першачки зустріли навчальний рік в облаштованих за останніми тенденціями реформи НУШ (Нова українська школа) класних кімнатах. Освітні простори організували за принципами енергоефективності, мотивувального, креативного дизайну та технологічності, щоб учитель міг спостерігати за діяльністю дітей в усіх осередках, а діти, в свою чергу, мали можливість безпечно переміщуватися і мати місце для зберігання особистих речей.

Нагадаємо, що реформа НУШ була започаткована у 2016 році. Особливу увагу в цій реформі приділили початковій ланці. Зокрема, організації освітніх просторів (класних кімнат), які повинні відповідати закріпленим нормам та стандартам.