До уваги пільговиків!

Дата: 18.09.2019 11:01

З 1 жовтня 2019 року згідно з рішенням Уряду змінено механізм надання пільг на житлово-комунальні послуги.

Передбачено дві форми надання пільг у грошовій формі: безготівкова і готівкова.

У безготівковій формі пільги надаватимуться через АТ «Ощадбанк».

Для цього Ощадбанк вестиме персоніфікований облік пільговиків та коштів, які надходитимуть на рахунок для виплати пільг, для кожного пільговика індивідуально.

Перевагою безготівкової форми є самостійне перерахування АТ «Ощадбанк» коштів за надані пільги на рахунки управителів, об`єднань, виконавців комунальних послуг на підставі договорів, що укладаються між ними та Ощадбанком, без залучення пільговика.

Тому, для автоматизованого розрахунку пільг на оплату житлово-комунальних послуг та уникнення розбіжностей персональних даних, пільговикам необхідно надати до управлінь соціального захисту населення за місцем реєстрації (проживання) номери своїх мобільних телефонів, а також, у разі зміни адреси місця реєстрації (проживання), або зміни складу сім’ї (одруження/розлучення/народження дитини), повідомити орган соціального захисту.

Пільговикам надано також право отримувати пільги у грошовій готівковій формі, тобто «живими» грошима, за умови особистого подання заяви до управління соціального захисту населення. Однак, така форма надання пільг вимагає самостійної щомісячної оплати за надані житлово-комунальні послуги .

Якщо у пільговика, який отримуватиме пільги у готівковій формі, виникне заборгованість з оплати житлово-комунальних послуг, про що орган соціального захисту населення повідомлятимуть надавачі послуг, пільга буде надаватися йому з наступного місяця у грошовій безготівковій формі.

МІСЯЧНИЙ РОЗМІР ПІЛЬГИ З ОПЛАТИ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ У ГРОШОВІЙ ГОТІВКОВІЙ ФОРМІ

Категорія пільговика

Кількість членів сім’ї

5 і більше

Особи з інвалідністю внаслідок війни

Учасники бойових дій

Учасники війни

Члени сімей померлих ветеранів війни

Діти війни

Особи ЧАЕС

Ветерани ОВС

Ветерани ВС

Інваліди армії

Батьки загиблих військовослужбовців

Багатодітні сім’ї

Пенсіонери медицини, освіти, культури

Скачати ЗАЯВУ

Управління соціального захисту населення Любомльської районної державної адміністрації

для виплати пільг у грошовй  готівковій  формі

Від _______________________________________________________________________
                                           (прізвище, ім'я, по батькові у родовому відмінку)

Зареєстроване або за рішенням комісії фактичне місце проживання (підкреслити потрібне):__________________________________________________________________
                                           (вулиця, номер будинку, квартири, населений пункт)

Номер мобільного телефону _______________________

Паспорт: серія ______ № ____________________,

виданий ____________________________________________ ___ ____________ ____ р.

(ким і коли)

Реєстраційний номер облікової картки платника податків:
___________________________________________________________________________

(крім осіб, які мають відмітку в паспорті про право здійснювати платежі за серією та номером паспорта)

Прошу виплачувати мені пільги на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій готівковій формі шляхом перерахування коштів:

а) на особовий рахунок № ___________________________________________________ відкритий в ________________________________________________________________

(вказати назву банку)

б) через підприємство зв’язку ________________________________________________

(вказати номер відділення зв’язку)

Я та члени моєї сім’ї, на яких поширюються пільги, даємо згоду на обробку персональних даних, необхідних для призначення пільг.

У разі виникнення обставин, які можуть вплинути на отримання пільг (зміна у складі осіб, які зареєстровані (фактично проживають) у житловому приміщенні / будинку (одруження/розлучення/народження дитини), зміна в переліку отримуваних житлово-комунальних послуг, зобов'язуюся протягом місяця повідомити про це структурний підрозділ з питань соціального захисту населення.

_______ _______________ 20____ р.

(підпис)

Скачати ЗАЯВУ