Нарада з представниками поліції району

Дата: 18.09.2019 16:12

Сьогодні, 18 вересня, в приміщенні Вишнівської сільської ради відбулась робоча нарада зі старостами старостинських округів громади та сільським головою Віктором Сущиком. Проводили її представники Любомльського відділу поліції Головного управління Національної поліції у Волинській області в особі Олега Бончака – начальника відділу та Василя Стрильчука – начальника сектору моніторингу.

Фото без описуФото без описуЗокрема, були розглянуті питання щодо профілактики вчинення правопорушень на території ОТГ, порядку взаємодії громади з відділом  поліції, участі у програмі дільничний офіцер громади, розгляду основних положень проекту Програми профілактики правопорушень на 2020 рік тощо.

Фото без описуСтарости також мали змогу обговорити актуальні питання по своїм округам, визначити проблемні місця та варіанти їх вирішення.