26 вересня 2019 року відбудеться толока по озелененню рекреаційної зони відпочинку

Дата: 23.09.2019 16:08

26 вересня 2019 року об 11 годині в с. Вишнів відбудеться толока по озелененню рекреаційної зони відпочинку.

Запрошуємо підприємців, громадську організацію,  всіх охочих мешканців села долучитись до  благоустрою території та озеленення. Ми плануємо висадити на території рекреаційної зони відпочинку моторик-парку близько 100 дерев, кущів та інших багаторічних квітів.

Бажаючі проявити ініціативу та висадити свої рослини можуть звернутися до першого заступника сільського голови Вишнівської сільської ради Галини Федончук за адресою с. Вишнів вул. Незалежності 80а та пропозиції можуть подати по телефону 0664870215.

Давайте разом зробимо наше село гарнішим, посадимо своє дерево для майбутнього. Тільки так ми залишимо після себе вагомий слід, тому що кожне дерево зберігає в собі  цікаву історію.