Розвиток спроможної освітньої мережі в ОТГ

Дата: 01.10.2019 09:36

Вишнівська ОТГ взяла участь в реалізації менторської програми в межах проекту «Розвиток спроможної освітньої мережі в ОТГ», яка триває з травня по жовтень 2019 року.

Фото без описуПід час проекту до громади завітали експерти програми: представник Київської школи економіки, експерт з питань освіти у Світовому банку – Ірина Когут, представник Волинського Інституту Права, експерт секторальної платформи Асоціації ОТГ «Якісна освіта»Сергій Пазюк та в.о. головного редактора регіонального онлайн-медіа "Громадське. Волинь" – Дмитро Безвербний. В ході візитів експерти ознайомилися з командою ОТГ, зі станом розвитку освіти в громаді, провели загальний аналіз чинної освітньої мережі, запитів, потреб, наявних ресурсів та працювали над планом розвитку освітньої мережі в громаді. Здійснили виїзди в освітні заклади – Римачівський НВК, Висоцька ЗОШ I-II ступенів та Глинянська ЗОШ I ступеня.

Фото без описуФото без описуМенторська програма є складовою проекту «Розвиток спроможних освітніх мереж в ОТГ», що впроваджується Київською школою економіки за підтримки Програми «U-LEAD з Європою».

Фото без описуФото без описуТакож у межах проекту викладачі Київської школи економіки та залучені експерти провели тренінги з аналізу політики у 15 обласних центрах України для представників відділів управління освіти об’єднаних територіальних громад, заступників голів ОТГ.

Фото без описуМетою проекту є підтримати  професійною експертизою розвиток спроможних освітніх мереж в об’єднаних територіальних громадах, навчити представників ОТГ приймати обґрунтовані рішення щодо формування, оптимізації освітньої мережі та ефективно втілювати їх у життя.