Міжнародний день людей "поважного" віку

Дата: 01.10.2019 10:43

Щорічно, 1 жовтня, відзначають Міжнародний день людей похилого віку. Свято встановили в 1990 році відповідно до ініціативи Генеральної Асамблеї ООН. Також в цей день Україна відзначає День ветеранів.

День людей «поважного» віку – це добре та світле свято, коли вшановують представників старшого покоління. Вони є джерелом мудрості, їх практичний життєвий досвід, невичерпна енергія та оптимізм – приклад для наслідування. Ми повинні з повагою та доброзичливістю ставитися до них, допомагати, якщо ті опинилися у складних життєвих умовах і найбільше потребують нашої підтримки.

Саме з такою метою керівництво Вишнівської сільської ради здійснило виїзди в села громади й привітали з таким чудовим святом представників «поважного» віку, вручили цінні пакунки й подякували їм за важливу роль у суспільстві.