Дякуємо Вам за мирне небо

Дата: 11.10.2019 15:49

Фото без описуЗ нагоди відзначення Дня захисника України сьогодні, 11 жовтня, в приміщенні сільського будинку культури села Вишнів відбувся святковий концерт з метою вшанування мужності, героїчності, бойового подвигу захисників незалежності та територіальної цілісності України.

Фото без описуОфіційну частину святкувань мав честь відкрити сільський голова Віктор Сущик, який побажав нашим героям сил, міцного здоров’я, незламності духу, непохитної віри, благополуччя та щасливого майбутнього. Подякував за їхню сміливість, патріотичність та нескореність.

Фото без описуКонцертну програму прикрасили милозвучними українськими піснями та запальними танцями творчі колективи – аматори сцени Вишнівської об’єднаної територіальної громади.  Гарний настрій, гучні оплески, незабутні емоції панували впродовж усього свята.

Фото без описуВисловлюємо вдячність нашим воїнам за самовідданість, за те, що присвятили своє життя служінню українському народу, за сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу у суспільстві. Ви є нашим гарантом безпеки, миру, збереження України як вільної, незалежної,самодостатньої держави. Зі святом, Вас, дорогі захисники.