130-річчя від дня народження Остапа Вишні

Дата: 16.10.2019 15:54

Фото без описуОстап Вишня - під таким ім’ям увійшов у літературу незрівнянний сміхотворець Павло Губенко. Письменник унікальної популярності та рекордних - мільйонних тиражів. Хоч  спіткала його доля мученика, проте не переставав він «усміхатися» аж до смерті. Народна любов до видатного митця літературної ниви була безмежна.

Фото без описуЗ такої нагоди в будинку культури села Вишнів відбувся територіальний етап  Всеукраїнського конкурсу юних гумористів «Посміхнемось щиро Вишні» з метою виявлення та підтримки  талановитих  дітей, розвитку їх творчих  здібностей, виховання любові до  рідного  слова, національної української класики, популяризації жанру  художнього  читання, формування в учнів поваги до творчих надбань українського народу та розкриття значення гумору, сатири в становленні культурної особистості. Учасники оцінювались за такими критеріями: рівень сценічної культури, художній рівень виконавської майстерності, відповідність репертуару, зовнішній вигляд, розкриття теми, логічне мовлення, дикція, яскрава індивідуальність. Забезпечували об’єктивність оцінювання учасників конкурсу професійне журі.

Фото без описуУ змаганнях взяли участь учні шкіл Вишнівської обєднаної територіальної громади. Конкурс проводився в трьох вікових групах – молодша, середня й старша. У молодшій віковій групі перемогу здобув Андрій Влащук – учень Машівського НВК, у середній – Діана Федюшина – учениця Римачівського НВК, а в старшій віковій групі перемога дісталася учениці Олеської ЗОШ Марині Дзей. Переможці були нагороджені грамотами та цінними подарунками.

Андрій Влащук

Фото без описуДіана Федюшина

Фото без описуМарина Дзей

Фото без описуЗазначимо, що основними завданнями конкурсу були: формування громадянської свідомості молоді засобами мистецтва, виявлення найбільш талановитих виконавців у літературному жанрі та сприяння подальшому творчому розвитку учнів та  підвищення виконавської майстерності читців.