Вітаємо з ювілеєм!

Дата: 23.10.2019 09:55

Сьогодні святкує 60 - річний ювілей директор Олеської ЗОШ I-III ступенів Василь Мефодійович Лук’янчук - вчитель вищої категорії, педагог з багаторічним стажем, незамінний працівник освітянської ниви. Колектив Вишнівської сільської ради шле найкращі вітання та найщиріші  побажання з нагоди ювілею. Зичимо Вам миру, злагоди, достатку, благополуччя. Нехай міцне здоров’я дозволить відчувати все нові і нові враження від привітних зустрічей, подорожей та пригод. Бажаємо Вам підтримки близьких, душевного спокою і багато радості! Хай дорога життя і далі буде спокійною й доброю, хай в двері стукає лише радість і щастя, нехай поруч будуть улюблені люди, а за вікном світить яскраве сонце удачі.

З повагою - колектив

Вишнівської сільської ради.