3 листопада - День працівника соціальної сфери

Дата: 01.11.2019 12:14

Вже традиційно, 3 листопада відзначають своє професійне свято працівники соціальної сфери - люди, професія яких є, насамперед, покликанням  та свідомим вибором. Важко оцінити їхню роль у громаді, суспільстві та державі загалом. Їх праця сповнена гуманізмом, милосердям та теплом. Піклуючись про людину, її майбутнє, забезпечуючи надання соціальних гарантій і допомоги тим, хто потрапив у нелегкі життєві ситуації, Ви робите вагомий внесок у розбудову демократичного, громадянського суспільства. Від щирого серця дозвольте привітати Вас зі святом. Хочемо подякувати Вам за Вашу нелегку працю – служінню громадянам, за Ваше відповідальне та добросовісне ставлення до своєї роботи, за сили, терпіння, які Ви вкладаєте у щоденну клопітку працю. Нехай Ваший професіоналізм, працьовитість та компетентність й надалі служать усім нам прикладом та натхненням! Зичимо Вам міцного здоровя, миру, добра, здійснення усіх задуманих планів. Нехай Ваш дім повниться щастям, злагодою та душевним теплом!Зі святом, Вас, дорогі працівники соціальної сфери!

З повагою – сільський голова

Віктор Сущик