Волинська область, Любомльський район

Звернення депутатів Вишнівської сільської ради щодо фінансового забезпечення потреб мешканців громади

Дата: 08.11.2019 14:35

Вишнівська сільська рада долучилася до Всеукраїнської акції "Поверніть гроші громадам!" ініційованої Асоціацією міст України . Поданий Урядом проект Державного бюджету на 2020 рік значно зменшить доходи місцевого самоврядування всупереч тому, що протягом останніх років значно збільшені повноваження та сфери відповідальності громад. Передбачений місцевим бюджетам ресурс не дозволить органам місцевого самоврядування виконувати власні та делеговані повноваження, унеможливить надання послуг громадянам.

Для недопущення суттєвого обмеження доступу громадян України в медичному обслуговуванні, соціальному захисті та освіті депутати Вишнівської сільської ради підготували звернення до Прем’єр-міністра України та Голови Верховної Ради України. Ми працюємо на благо громади і хочемо повноцінного її розвитку.