Свято справжніх господарів землі

Дата: 18.11.2019 10:10

Усе міняється в цьому світі, а сільська праця, як і раніше, необхідна всім та кожному. Плодами праці сільських жителів користується кожна людина в нашій країні. Вони – успішні люди, представники господарств, які, не зважаючи на усі примхи сьогодення, живуть, працюють та досягають високих результатів.

Аби вшанувати їхню нелегку працю, у Вишнівському сільському будинку культури відбулись урочисті збори з нагоди Дня працівників сільського господарства України. Це свято тих, хто розумом і руками, серцем і душею щодня долучається до важливих аграрних справ. Це свято воістину всенародне, адже від результатів їхньої діяльності, значною мірою, залежить здоров’я, добробут і процвітання України.

Святковий захід розпочався із вітального слова сільського голови Віктора Сущика. Очільник громади висловив глибоку подяку хліборобам, механізаторам, тваринникам, представникам агропромислового виробництва та іншим, хто щоденно, своєю важливою працею докладає чимало зусиль, щоб сільське господарство нашої громади та України вцілому розвивалося, та виходило на нові рівні. Сільський голова вручив винуватцям дійства святковий коровай в знак поваги до їхньої праці, подяки та подарунки.

До урочистих зборів долучилися почесні гості свята: голова Любомльської районної державної адміністрації Олександр Устименко та заступниця голови районної ради Ганна Сачук. Представники району вручили працівникам сільського господарства подяки та цінні подарунки.

Розважали гостей свята гурт «Волиняни» - активні учасники конкурсів та фестивалів місцевого та міжнародного рівнів. У творчому доробку колективу вміщені народні та авторські пісні.

Висловлюємо подяку справжнім господарям землі – мудрим, самовідданим, невтомним, натхненним трудівникам, хто розумом і руками, серцем і душею щодня забезпечують добробут держави. Велика подяка вам за любов до землі, терпіння та витримку.