Голодомор - Сталінська зброя масового знищення українського народу

Дата: 22.11.2019 15:10

23 листопада в Україні відзначається День пам’яті жертв Голодомору – мільйонів загиблих у результаті штучного голоду селян радянської України, знищених сталінським режимом у 1932-1933 роках.

Голодомор став наслідком терористичної діяльності комуністичного режиму, який штучно створив умови існування, несумісні з життям. Радянська соціально-економічна політика тих років мала ви­разні ознаки геноциду. Примусові хлібозаготівлі, «червоні валки», «чорні дошки», «конвеєрний метод», поз­бавлення житла, присадибної землі та інші форми терору (розкуркулення, депортації, ув’яз­нення, розстріли) розкривають далеко неповний перелік репре­сивних дій зі свідомою мотивацією масового вбивства українського народу.

Голодомор 1932-1933 років – визнано геноцидом українського народу. Упродовж десятиліть Голодомор в радянській Україні замовчувався. Дослідження  цієї трагедії розпочалися лише наприкінці 80-х років минулого століття. Голодомор, який забрав життя мільйонів людей — це страшна частина родинної історії майже кожного сучасного українця.

В цей день, 23 листопада, запалімо свічку пам’яті за тих, хто зазнав страшних мук у цій «неоголошеній» війні проти українського народу.