Справжнє свято музики

Дата: 28.11.2019 12:53

Справжнє свято музики подарували глядачам викладачі та учні Любомльської дитячої музичної школи під час концерту, який нещодавно відбувся у Вишнівському сільському будинку культури.

На сцені звучали струнні, духові, електромузичні інструменти, а програма була яскравою і різноманітною. Учасників концерту привітав сільський голова Віктор Степанович Сущик, який подякував високопрофесійному викладацькому колективу за сприяння розвитку творчих здібностей у своїх вихованців.

Схвильовані викладачі, як ніколи відповідальні діти, щасливі обличчя батьків, багато гостей, особлива урочиста, святкова атмосфера – все це говорить, що концерт музичної школи відбувся на високому культурному рівні і подарував всім учасникам море позитивних вражень та емоцій.