Тренінг у закладах освіти «Молодь може впливати»

Дата: 02.12.2019 11:34

Обласна Молодіжна громадська організація  «Волинський Інститут Права», що підтримується Програмою «Демократична практика» Міжнародного фонду «Відродження» провела навчальний тренінг «Молодь може впливати» для учнів 8 – 11 класів у  Штунській ЗОШ І-ІІІ ступенів та Машівському НВК ( 22.11.2019 р.) та у Вишнівському НВК ( 29.11.2019 р.) . Метою заходу є активізація громадської позиції молоді в громаді та її вплив  на формування освітньої системи.

Представники «Волинського інституту права» Заріна Дацик та Людмила Василюк проводили навчання в рамках проекту «Побудова конструктивного діалогу та співпраці влади і громади для впровадження позитивних змін на місцях».

Також участь у заході взяли Антон Марцинішин, головний спеціаліст гуманітарного відділу Вишнівської сільської ради та голова Громадської організації «Наша файна громада» Наталія Ряпич.

Надалі ГО «Волинським Інститутом Права» заплановане проведення  дискусійних клубів на тему: «Реформи у моїй школі. Якими я їх бачу»