3 грудня - Міжнародний день людей з обмеженими можливостями

Дата: 03.12.2019 14:16

З нагоди відзначення Міжнародного дня людей з обмеженими можливостями, сільський голова Віктор Сущик разом із представниками гуманітарного відділу Вишнівської сільської ради привітали людей з особливими потребами нашої громади та вручили їм цінні подарунки.

Щороку, 3 грудня, у світі відзначається Міжнародний день людей з обмеженими можливостями, який проголошено Генеральною Асамблеєю ООН у 1992 році. Відзначення цієї дати спрямоване на посилення уваги до проблем таких людей, захисту їх гідності, прав і благополуччя. Міжнародний день людей з обмеженими можливостями акцентує увагу суспільства на перевагах, які воно отримує від участі їх у політичному, соціальному, економічному і культурному житті.

Цей день є нагадуванням людству про його обов’язок виявляти турботу і милосердя до людей з особливими потребами.