Вітання з нагоди Дня місцевого самоврядування

Дата: 06.12.2019 08:23

Шановні представники місцевого самоврядування!

Ви, як представники народу, несете на своїх плечах відповідальність за долю рідного краю та його мешканців. Ви є висококваліфікованими професіоналами  своєї справи, відповідальними та цілеспрямованими. У цій щоденній, нелегкій, але дуже відповідальній роботі, Ви завжди на вістрі подій. Майбутнє нашої держави неможливе без Вас та без розвитку місцевого самоврядування. З нагоди професійного свята прийміть найщиріші вітання. Бажаємо вам міцного здоров’я, родинного затишку, нових здобутків та наснаги у спільній справі - розбудови незалежної та сильної України. Нехай це професійне свято об’єднує нас заради спільного блага – добробуту громади та всієї держави. Успіхів Вам у нових починаннях!

З повагою сільський голова

Віктор Сущик