Кубок 19 округу

Дата: 17.12.2019 10:39

З 14 по 15 грудня в селі Римачі, в спортивному залі адмінприміщення Ягодинської митниці, проходили зональні змагання за «Кубок 19 округу» серед шкільних команд Любомльського району. Всього в турнірі взяло участь 19 команд. Попередньо, шляхом жеребкування, команди розділились на чотири групи.

Від нашої ОТГ в цьому турнірі взяли участь учні Олеської ЗОШ I-III ступенів, Вишнівського та Римачівського НВК, Радехівської ЗОШ I-II ступенів.

У перший день змагань переможцями груп стали команди із селища Головне та Любомльської школи №2. За підсумками другого дня, перемогу отримали команди Римачівського НВК та Любомльської школи-ліцей №1. Саме вони поїдуть на великий фінал, який відбудеться у місті Володимир-Волинський, де змагатимуться за головний приз – комплекти футбольної форми на всю команду.

Ми дякуємо усім, хто долучився до організації проведення змагань та бажаємо успіхів усім командам у фіналі.