Вітаємо з Днем Святого Миколая Чудотворця!

Дата: 19.12.2019 09:25

Дорогі діти, шановні дорослі!

Прийміть щирі вітання з Днем Святого Миколая!Це світле, добре, багатолюдне і веселе свято здавна вважалося святом для малечі і є одним із найголовніших  в році. Із завмиранням сердець на Миколая чекають діти, бо переконані, що він не омине їхньої домівки, неодмінно принесе подарунки та любов Покровителя. Саме в цей день здійснюються найпотаємніші дитячі мрії, добрі справи та задуми. Нехай у кожній родині, у кожній домівці панує кохання і благополуччя, благодать і прощення, достаток і мир. Нехай кожен дім наповниться дитячим сміхом, веселощами, лунають найщиріші вітання, а зірочка надії ніколи не згасне у Ваших серцях!Зі святом!

З повагою сільський голова

Віктор Сущик