Відбувся товариський турнір з футболу

Дата: 20.12.2019 10:49

19 грудня, в селі Римачі, в приміщенні спортивного залу Ягодинської митниці, відбувся товариський турнір з футболу, приурочений до Дня Святого Миколая серед школярів 2007 року народження та молодших.

Метою заходу було: підвищення масовості дитячо-юнацького футболу в громаді, організація фізкультурно-оздоровчої та виховної роботи в загальноосвітніх школах, зміцнення здоров’я дітей та підлітків, залучення їх до регулярних занять футболом, підвищення спортивної майстерності гравців, виявлення здібних футболістів та популяризація здорового способу життя.

У змаганнях взяли участь команди шкіл Вишнівської, Рівненської, Зимнівської громад.

У підсумку, третє місце посіла команда Радехівської ЗОШ I-II ступенів. Друге місце дісталося команді Вишнівського НВК. Переможцем турніру стали гості нашої громади - команда Льотничівського НВК, Зимнівської ОТГ.

Усі команди були нагороджені грамотами. Переможець змагань отримав символічний кубок. Також, окремі гравці отримали призи у номінаціях: кращий воротар, нападаючий, захисник та бомбардир.

Так, як турнір відбувся у святковий день, Вишнівська сільська рада підготувала солодкі подарунки для кожного гравця.

Ягодинська митниця, в свою чергу, перезентувала командам-учасникам новенькі футбольні м’ячі.