Історія та сьогодення театру у Львові

Дата: 03.01.2020 12:24

Бібліотеки комунального закладу «Центр культури, мистецтва, естетичного виховання та спорту» Вишнівської сільської ради висловлюють щиру подяку видавничому дому "Антиквар" за подаровані книги.

Видавничий дім "Антиквар" за  підтримки Українського культурного фонду та з нагоди 100-річчя Національного академічного драматичного театру імені Івана Франка здійснив масштабний проект, присвячений історії та сьогоденню головної сцени України.

Перелік видань проекту:
1. «Сценографія. Пошуки власної естетики (1920-2020)»: художній альбом, присвячений творчості митців, які співпрацювали з театром протягом століття. Упорядник: головний художник театру Андрій Александрович-Дочевський;
2. «Більше, ніж театр»: 2001-2012. Монографія доктора мистецтвознавства Ганни Веселовської, присвячена діяльності театру в період художнього керівництва Б. Ступки;
3. «Франківці. Миттєвості»: зібрання ексклюзивних фото, знятих у 1979-2019 роках майстром театральної фотографії Віктором Марущенком;
4. «Альманах прем’єр»: чотиритомне видання-презентація вистав театру 2016, 2017, 2018, 2019 років. Автор ідеї: Михайло Захаревич.

Завдяки підтримці Українського культурного фонду всі видання, здійснені в рамках цього проекту, розповсюджуються безкоштовно. Кількість примірників обмежена.

Тож запрошуємо всіх поціновувачів театрального мистецтва ознайомитись з вищезгаданими виданнями у бібліотеках Вишнівської  ОТГ.