Нарада керівників закладів освіти громади

Дата: 16.01.2020 11:10

Відбулася нарада керівників закладів освіти Вишнівської сільської ради. Запрошеними гостями були: директори шкіл, завідувачі дошкільних навчальних закладів та голови профспілкових освітянських організацій громади.

На нараді обговорили важливі питання, зокрема, про діяльність профспілкових організацій та потребу у їх створенні, перспективи розвитку даного напрямку в умовах децентралізації доповів начальник гуманітарного відділу Василь Стрільчук.

Про початок реєстрації на пробне зовнішнє незалежне оцінювання та сертифікацію педагогічних працівників розповів головний спеціаліст гуманітарного відділу Антон Марцинішин.

Проаналізувала підсумки участі учнів та педагогів в районних олімпіадах, конкурсах, турнірах завідувач комунальної установи «Методичний центр» Ольга Романюк.