Забуттю не підлягає

Дата: 29.01.2020 12:36

Голокост - одна із наймасштабніших трагедій в історії земної цивілізації, жахливий нацистський злочин, породжений культивуванням антилюдської ідеології. Мільйони невинних людей було знищено лише за приналежність до єврейського народу.

Нормальна людська свідомість відмовляється це сприймати. Сьогодні нечисленні уже свідки оповідають нам про ті страшні події, а мовчазні схили та меморіали Бабиного Яру, інші місця упокоєння жертв нацизму несуть пам'ять про загиблих у віки. Це наш спільний біль. Він щемить у серцях, ятрить рани.

Про Голокост потрібно говорити, це запорука того, що пам’ять про цей страшний злочин буде збережено, як частину кривавої історії. У цей день ми схиляємо голови перед пам’яттю усіх безвинно убитих жертв нацистського режиму і згадуємо людей усіх національностей, які ризикували власним життям заради порятунку інших. Зробимо все можливе, щоб найбільші суспільні цінності – свобода, гуманізм, мир та злагода – завжди панували на нашій землі.