Інформація для тих, хто хоче отримати освіту за державним замовленням

Дата: 30.01.2020 12:24

Фото без описуПостановою Кабінету Міністрів України від 30 травня 2018 р. № 417 визначено право на першочергове зарахування до закладів вищої медичної і педагогічної освіти за державним (регіональним) замовленням осіб, які уклали угоду про відпрацювання не менше трьох років у сільській місцевості або селищі міського типу.

Цей порядок визначає механізм реалізації права осіб на першочергове зарахування до закладів вищої медичної і педагогічної освіти за державним (регіональним) замовленням шляхом:

- визначення прогнозованої потреби у фахівцях з вищою освітою медичних (фармацевтичних) і педагогічних спеціальностей у сільській місцевості або селищі міського типу з урахуванням можливостей забезпечення таких фахівців, відповідно до законодавства, безоплатним користуванням житлом з опаленням у межах установлених норм;

- здійснення відбору осіб, які претендують на укладення угоди про відпрацювання не менше трьох років  у сільській місцевості або селищі міського типу з метою відпрацювання у державних, комунальних закладах (відповідно) охорони здоров’я, освіти;

- відпрацювання випускників закладів вищої освіти або відшкодування коштів за навчання.

Якщо ви бажаєте отримати вищу медичну/педагогічну освіту, маєте на меті в майбутньому працювати у сільській місцевості або селищі міського типу, або вже отримали диплом про фахову передвищу медичну/педагогічну освіту, просимо в найкоротший термін звернутися за детальною інформацією в гуманітарний відділ Вишнівської сільської ради. Довідки за телефоном: 03377-32342.