Створено первинну профспілкову організацію працівників освіти Вишнівської сільської ради

Дата: 31.01.2020 08:31

Реформа децентралізації влади відбивається  і на діяльності профспілкових організацій, які покликані захищати права та інтереси працюючих. А тому, питання збереження таких організацій та перспективи змін в їх структурі, в ході територіальної реформи, були предметами зборів голів профспілкових комітетів Вишнівської сільської ради з питань освіти.

Засідання відбулось під керівництвом голови обласного комітету профспілки працівників освіти і науки Василя Грановського та начальника гуманітарного відділу Василя Стрільчука. На зборах було створено первинну профспілкову організацію працівників освіти Вишнівської сільської ради, головою якої було обрано Ларису Коваль – вчительку Вишнівського навчально-виховного комплексу. Щиро вітаємо новообрану голову та бажаємо плідної, продуктивної праці.