Дискусійний клуб «Реформи у моїй школі. Якими я їх бачу?»

Дата: 03.02.2020 15:49

Сьогодні, 3 лютого, у сільському будинку культури села Вишнів відбувся захід «Реформи у моїй школі. Якими я їх бачу?» у форматі дискусійного клубу для учнів Вишнівської об’єднаної територіальної громади. Школярі Вишнівського НВК, Машівського НВК, Штунської ЗОШ І-ІІІ ступенів підготували презентації на теми:

• Якою я бачу сучасну школу ?
  • Які зміни у навчально-виховному процесі  у школі, в якій я навчаюсь, я би вніс?
  • Якби завтра дали 1 млн. грн., для школи, що би я тут запровадив?

За результатами голосування переможцями стали: учениця Вишнівського НВК Анастасія Якимлюк (на думку глядачів) та учениця Штунської ЗОШ І-ІІІ ступенів Оксана Тимощук  (на думку експертної комісії).

Ініціатором дискусійного клубу є Волинський Інститут Права (ВІП) в особі його представників: Заріни Дацик та Людмили Василюк. ВІП вже неодноразово проводив подібні  заходи з метою підвищення рівня громадської свідомості, активності та відповідальності  серед учнівської молоді.

Дискусійні клуби відбулися в рамках проекту «Побудова конструктивного діалогу та співпраці влади і громади для впровадження позитивних змін на місця», що реалізовується Волинським Інститутом Права (ВІП) за підтримки міжнародного фонду «Відродження».