Нарада заступників директорів закладів освіти громади

Дата: 11.02.2020 09:04

10 лютого відбулась нарада заступників директорів закладів освіти громади. В ході наради відбулось й зібрання науково-методичної ради, яка створена при комунальній установі «Методичний центр» Вишнівської сільської ради. Обидва засідання проходили під керівництвом начальника гуманітарного відділу Василя Стрільчука.

Про порядок реєстрації на ЗНО-2020, основні нововведення розповів головний спеціаліст гуманітарного відділу Антон Марцинішин. Завідувач «Методичного центру» Ольга Романюк проаналізувала особливості атестації та підвищення кваліфікації педагогічних працівників у 2019-2020 роках. Про підсумки проведення та перспективи участі в конкурсах районного, обласного та всеукраїнського рівнів доповіла методист «Методичного центру» Тетяна Міщук.