До уваги жителів Вишнівської громади

Дата: 14.02.2020 15:30

Відділ Центр надання адміністративних послуг Вишнівської сільської ради надає витяги  з державного земельного кадастру про земельну ділянку. Дану послугу можна отримати за наявності всіх необхідних для цього документів, а саме:
заява встановленої форми (складається на місці);
• державний акт або витяг про право власності на земельну ділянку (оригінал та копія);
• паспорт власника земельної ділянки, або представника (оригінал та копія);
• ідентифікаційний код власника земельної ділянки, або представника (оригінал та  копія);
• запит нотаріуса (у випадку оформлення права на спадщину);
• документ про оплату послуг за надання витягу з кадастру (105,10к.).
• документ, що підтверджує повноваження діяти від імені заявника (у разі подання заяви представником). Оригінал, або нотаріально завірена копія довіреності.

Для зручності сплати  адміністративної послуги в приміщенні ЦНАП можна скористатись
 сервісом  оплати за адміністративні послуги за допомогою  додатку “Приват 24” , “Ощад -24”.  Громадяни, які хочуть здійснити проплату готівкою, можуть це зробити в будь якому відділенні банку чи Укрпошти за реквізитами:

Вишнівська  сільська рада
р/р UA798999980334169879000003500
ЄДРПОУ 38031501
КОД 22012500
Плата за надання інших адміністративних послуг ( видача витягу з ДЗК про земельну ділянку)