У нашій пам’яті вони назавжди залишились

Дата: 21.02.2020 15:41

А він десь там, де небо у вогні,

Боронить свою землю від навали.

Він вже давно не лічить ночі й дні,

Він робить все, щоб ми війни не знали!

Їх назвали Небесною Сотнею – патріотів, які загинули у Києві на Майдані, вулицях Грушевського та Інститутській. Вони гинули за честь, за волю, за право бути народом – джерелом і мірилом влади у власній державі, за країну, в якій не страшно жити і народжувати дітей. В кожній родині, в кожній оселі пам’ятають тих, хто боронив нашу землю.

Сьогодні, 21 лютого, в закладі «Центр культури, мистецтва, естетичного виховання та спорту» (Вишнівський СБК) відбувся тематичний вечір «У нашій пам’яті вони назавжди залишились”, приурочений до Дня Героїв Небесної Сотні.

Учні шкіл, педагогічні колективи, мешканці громади зібралися, щоб в скорботі схилити низько голови перед пам’яттю людей різного віку, яких було вбито у мирний, цивілізований час, в час, коли ми стали сучасниками ще однієї масової трагедії нашої країни. Хвилиною мовчання вшанували пам’ять наших героїв усі присутні в залі, після чого у віршах, піснях, театралізованих дійствах аматори сцени возвеличували їх героїчний подвиг.