Благодійна акція «Допоможи ближньому»

Дата: 27.02.2020 09:46

У селі Римачі Вишнівської громади одразу дві сім’ї  потребують нашої невідкладної допомоги. Це сім'я  Анатолія та Галини Денисюків. У їхньої трирічної донечки Мілани діагностували страшну хворобу-гострий лімфобластний лейкоз (онкологічне захворювання крові). За прогнозами лікарів шанси на одужання – великі. Проте лікування дороговартісне і самотужки зібрати потрібну суму родина дівчинки немає змоги.

Друга сім’я – Михайла та Іванни Мацюків. Їхній синочок має дитячий церебральний параліч. Лікарі вважають, що шанси стати на ноги у хлопчика є. На 12 березня 2020 року йому призначили операцію в одній із лікарень Вінниці.

Тому, комунальний заклад «Центр культури, мистецтва, естетичного виховання та спорту» (КЗ Центр КМЕВС) Вишнівської сільської ради оголошує благодійну акцію «Допоможи ближньому», в якій можуть взяти участь всі охочі. З 28 лютого по 1 березня 2020 року в усіх  будинках культури громади будуть проводитись благодійні заходи. Виручені кошти з них спрямують на лікування цих діток.

Крім того, КЗ Центр КМЕВС спільно із громадською організацією «Наша файна громада» проводять благодійну лотерею, придбати яку можна буде в усіх школах громади.

Кожен, хто захоче допомогти діткам також може перерахувати кошти на номери карток їх рідних:

4149 4991 2184 3377 - Мацюк Іванна Володимирівна, мама Андрійка.

4149 4991 4142 6526 -Денисюк Анатолій Володимирович, тато Мілани.