Відбувся територіальний конкурс юних читців поезії Тараса Шевченка

Дата: 04.03.2020 16:41

З метою популяризації творчої спадщини великого Кобзаря, виявлення та підтримки обдарованих дітей, патріотичного виховання учнівської молоді у будинку культури села Вишнів відбувся територіальний конкурс юних читців поезії Тараса Григоровича Шевченка.

Організаторами конкурсу стали гуманітарний відділ Вишнівської сільської ради та  КУ «Методичний центр». Участь у заході взяли учні закладів освіти Вишнівської громади.  Конкурс проводився у двох вікових категоріях: середній та старшій. Компетентне журі оцінювало школярів за такими критеріями: дикція; вміння самовиражатись в ролі; трактування твору; розкриття образу персонажа; костюм або елемент костюма.

Усі учасники виявили високий рівень виконавської майстерності, намагалися розкрити творчий задум під час читання поетичних творів. Яскравим доповненням до виступів дітей були їх сценічні костюми, музичний супровід.

За підсумками журі, у середній віковій категорії третє місце посів учень Римачівського НВК Роман Бісюк. Друге місце дісталося Андрію Влащуку, учню Машівського НВК. Перемогу здобула учениця Вишнівського НВК Анастасія Климюк.

У старшій віковій категорії третю сходинку посіла вихованка Штунської ЗОШ Олександра Зінчук, на другому місці опинилася учениця Вишнівського НВК Юлія Сахарук. Заслужену перемогу та можливість представляти нашу громаду на обласному рівні здобула Діана Федюшина, учениця Римачівського НВК. Щиро вітаємо переможців та бажаємо подальших творчих успіхів.