Вишнівська громада стала переможцем в конкурсному відборі Фонду Східної Європи

Дата: 04.03.2020 17:57

Вишнівська сільська рада постійно вишукує шляхи щодо підвищення ефективності та прозорості роботи органів влади та надання адмінпослуг, покращення взаємодії влади та громади. Нещодавно перший заступник сільського голови Галина Федончук  побувала у складі делегації Волинської області в Кабінеті Міністрів України, де разом з віце прем’єр міністром України Михайлом Федоровим, регіональним координатором Програми EGAP Оксаною Киричук та іншими колегами працювали над визначенням стратегії цифрового розвитку ОТГ за допомогою впровадження електронної демократії.

Як результат, наша громада стала переможцем  в  конкурсному відборі Фонду Східної Європи серед об’єднаних територіальних громад для реалізації першого (пілотного) етапу регіонального компоненту в рамках швейцарсько-української програми «Електронне урядування задля підзвітності влади та участі громади (EGAP)», що фінансується Швейцарською агенцією з розвитку і співробітництва та реалізується Фондом Східна Європа, та Фондом Innovabridge протягом 2019–2023 рр. у партнерстві з Міністерством цифрової трансформації України.

Головною метою участі стало прагнення запровадити у Вишнівській громаді сучасні інформаційні технології, інструменти електронного урядування та електронної демократії задля створення прозорої та відкритої комунікації з громадою, зниження рівня корупції та покращення доступу громадян до адміністративних послуг.

Основними завданнями програми EGAP є:

- формувати, впроваджувати кращі стандарти е-врядування та інноваційні практики, що

покращать якість послуг, безпеку та доступ до інформації громадян;

- підвищити прозорість та підзвітність органів влади завдяки застосуванню нових ІКТ;

-зміцнити роль організацій громадянського суспільства в адвокації, мобілізації та просуванні е-демократії з метою забезпечення більш активної участі громадян у процесі прийняття рішень на місцевому та регіональних рівнях.

Щиро надіємось, що ми зможемо суттєво покращити довірливу та прозору взаємодію влади і мешканців нашої громади.