Змагання нового формату «Cool Games»

Дата: 06.03.2020 11:48

5 березня на базі Машівського НВК  відбувся спортивно-масовий захід нового формату «Cool Games». Він проводився з метою  впровадження  інноваційних підходів до проведення уроків фізичної культури.

У змаганнях  взяли участь школярі  чотирьох закладів освіти Вишнівської громади: Радехівської ЗОШ І-ІІ ст., Вишнівського та Машівського НВК, Штунської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Спортивне свято мав честь відкрити директор Машівського НВК Микола Оніщук. З вітальним словом до учасників змагань також звернулась Ольга Романюк, завідувач  комунальної установи  «Методичний центр».

Юні спортсмени  змагались у таких естафетах: «Біатлон», «Гулівер», «Дід Мазай і зайці», «Котигорошко», «Не спіши , щоб встигнути», «Переправа», «Біг Джамп», «Черепаха», «Ягоди».  Спортивні конкурси були неординарними і цікавими. Діти із задоволенням та ентузіазмом брали участь у всіх спортивних нововведеннях. Кожен учасник старався принести перемогу своїй команді, бути кращим, сильнішим, спритнішим.

В результаті нелегкої боротьби перемога дісталася вихованцям Радехівської школи. Другими стали учні Машівського НВК. Бронзу отримали юні спортсмени зі Штуня. Та, незалежно від того,  хто переміг, а хто виявився  переможеним,  - усі отримали масу приємних емоцій. Змагання такого формату проводилися  у нашій громаді вперше, однак ми сподіваємося, що організація подібних заходів стане хорошою традицією та ще більше мотивуватиме школярів підкорювати нові вершини.