Оперативна нарада керівників закладів освіти

Дата: 16.03.2020 11:49

Відбулась оперативна нарада з керівниками закладів освіти громади під головуванням першого заступника Галини Федончук та начальника гуманітарного відділу Василя Стрільчука.

На порядку денному розглянули план заходів щодо запобігання занесенню і поширенню на території населених пунктів Вишнівської сільської ради гострої распіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом COVID-19.

Про організацію освітнього процесу в закладах освіти на період карантину за дистанційною формою навчання розповіла методист комунальної установи «Методичний центр» Вишнівської сільської ради Тетяна Міщук.

Також обговорили режим роботи закладів освіти на період карантину.