Чисто не там, де прибирають, а там - де не смітять...
«Вже не один рік поблизу річки Гапа у Вишневі "милує" око створений нашими жителями (так-так, саме нашими) смітник. Кульки, бляшанки, десятки пляшок, дитячі підгузники, черевики.....це далеко не весь перелік речей, які розкидані по чималій території…» - коментує своє обурення у соціальній мережі мешканка села Вишнів, методист комунальної установи методичний центр Тетяна Міщук.
«Щоразу, коли з друзями проїжджали чи прогулювались тут, дивувались: невже важко зібрати сміття у пакет і поставити обабіч дороги у перший та третій вівторки місяця (дні, коли функціонує служба централізованого вивозу сміття)? Мабуть, ні. Набагато легше скинути це все на підводу і вивезти подалі від власного обійстя (подалі від власних очей)...і абсолютно всеодно, що поблизу тече річка, а око радують квіти, дерева та трави... Який приклад Ви подаєте своїм нащадкам? Що залишаєте їм після себе?...» - додає вона.
Взявши до рук граблі, пакети для сміття, ящики для склотари та для металу, небайдужа молодь села вирішила прибрати територію. І знаєте - їм це вдалося!
«Чого тільки там не було.... будівельні матеріали, пластикові пляшки, кухонне приладдя... Спочатку здавалося, що ми прибиратимемо тут цілу вічність. Однак, промайнуло дві години - і результат змусив нас усіх посміхнутися та повірити - вихід є…» – діляться враженнями активісти громади.
Дуже хочеться, щоб подібні вчинки стали хорошим прикладом для інших. Адже, як колись писала Ольга Муравйова: "Прибирати - не соромно...Соромно жити у бруді".