Вишнева алея стане окрасою Вишнева

Дата: 26.03.2020 11:45

Ідея висадити вишневу алею на території майбутнього парку народилась ще на початку планування території під майбутню рекреаційну зону. Однак, загальнонаціональний карантин позбавив можливість провести захід масштабно. Проте бажання реалізувати задум - прикрасити наше село, поліпшити стан довкілля та озелененити центральну садибу громади - залишилося.

Працівники Вишнівської сільської ради висадили на території майбутнього моторик-парку 12 молодих саджанців вишні, яка є незмінним символом села ось уже п’ять століть поспіль. До ініціативи долучились й інші активні жителі громади.

Саме в такий спосіб ми не лише покращили екологічну ситуацію, але і символічно «закопали вірус разом з його короною» глибоко в землю. Нехай продовжується життя у вишневому цвіті та плодах, а  легені мешканців Вишнева дихають свіжим повітрям.

Сподіваємось, що подібні ініціативи стануть хорошим прикладом для інших.

Будьте в еко-тренді разом з нами! Зробіть свій вклад в збереження і оновлення безцінних природних ресурсів!