Відбулась 57 позачергова сесія Вишнівської сільської ради

Дата: 30.03.2020 16:32

Сьогодні, 30 березня, відбулась 57 позачергова сесія Вишнівської сільської ради. Зокрема,  відповідно до Постанови КМУ від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» та з метою своєчасного реагування на можливі надзвичайні ситуації, які пов’язані із поширенням гострої респіраторної хвороби серед населення та проведення, у разі необхідності ,дезінфекційних заходів, було вирішено  виділили кошти у сумі 210000 гривень, а саме: 50000 гривень - на створення матеріально-технічного резерву та 160000 гривень - комунальному некомерційному підприємству «Любомльське територіальне медичне об’єднання Любомльської районної ради” для закупівлі сучасного апарату штучної вентиляції легень.

Нагадаємо, що раніше, на 56 позачерговій сесії було виділено кошти в cyмi 30000 гривень  на здiйснення першочергових протиепiдемiчних заходiв.

Також депутати проголосували за надання дозволу на залучення шкільного автобусу на довезення медичних працівників, які проживають на території Вишнівської громади, до місця роботи.