Дорогі жителі громади!

Дата: 17.04.2020 10:14

Прийміть сердечні вітання з нагоди одного із найвеличніших та найголовніших християнських свят – світлого Великодня.

Зустрічайте його з чистою душею і добрим сумлінням. Бажаю земних благ, душевного спокою, Божого промислу і волі у всіх справах і починаннях. Радості торжества, міцної віри, безмежної любові, добра, благополуччя і миру Вашим домівкам! Хай цей світлий день гуртує всіх нас навколо справжніх християнських цінностей: милосердя, доброти та любові до ближнього. Нехай життя оновиться разом з природою, а почуття світлої радості не покидає душу. Бажаю гармонії, любові, сімейного затишку і щастя!

Нехай ніжний аромат здобних пасок, яскраві фарби писанок, дзвінкий сміх та світлі посмішки близьких наповнять цей день справжнім дивом і прекрасним настроєм.

Христос Воскрес!  Воістину Воскрес!

З повагою
сільський голова                                                      Віктор СУЩИК