Колектив Вишнівської сільської ради підтримав працівників медичної сфери

Дата: 21.04.2020 16:33

В період боротьби з коронавірусною інфекцією COVID-19 на передовій опинилися медики, котрі борються з недугою, і, на даний період, знаходяться у зоні найвищого ризику.

Працівники медицини – найбільш вразлива в умовах коронавірусної епідемії професія. Вишнівська громада не перебуває осторонь  проблем району та тримає руку на пульсі життєдіяльності медичної сфери.

Спільним рішенням колективу працівники Вишнівської сільської ради вирішили перерахувати свою одноденну заробітну плату на харчування  медичних працівників Любомльського територіального медичного об’єднання. Вишнівська сільська рада щиро дякує тим, хто, ризикуючи своїм життям та здоров’ям, рятує інших. Здоров’я Вам, спокою у Ваших душах, терпіння та Божого благословення.