День пам’яті та примирення: не забудемо Ваш героїчний подвиг

Дата: 08.05.2020 13:27

В День пам’яті та примирення, який вже традиційно відзначається 8 травня, вшановується  пам’ять жертв Другої світової війни та примирення між країнами-учасниками. З цієї нагоди у селах громади прибрали та облаштували місця поховання та увіковічнення пам'яті жертв війни. Представники громади поклали квіти в знак пошани за героїчний подвиг воїнів, які ціною власного життя здобули нам перемогу та світле майбутнє для наших нащадків.

Також, напередодні 9 травня ветеранам війни, учасникам бойових дій, вдовам та сім'ям загиблих та померлих ветеранів війни Вишнівська сільська рада надала матеріальну допомогу. Всього на території громади налічується 23 таких особи.