Відбулось засідання конкурсної ради з проведення конкурсу місцевих ініціатив: оголошено конкурс

Дата: 18.05.2020 16:53

Відповідно до Програми підтримки ініціатив жителів Вишнівської сільської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік,  конкурсна рада оголошує конкурс на визначення кращих ініціатив жителів Вишнівської сільської об’єднаної територіальної громади. Прийом заявок на участь у конкурсі буде здійснюватись з 18 травня 2020 року по 10 червня 2020 року включно. Враховуючи карантинні обмеження, проектні заявки просимо надсилати на електронну адресу vyshniv.lbm@gmail.com. В темі листа обовязково вказати «місцеві ініціативи».

Кошти Програми можуть бути використані на наступні цілі:

- благоустрій вулиць, зон відпочинку (встановлення обмежувачів руху транспорту, контейнерних площадок, озеленення та освітлення території, впорядкування кладовищ тощо).

- покращення екологічної ситуації (створення нових зелених зон, облаштування годівничок для птахів та шпаківень, встановлення смітників, ліквідація стихійних сміттєзвалищ, тощо).

- впровадження енергозберігаючих заходів.

- підтримка та розвиток освітніх, культурних і творчих ініціатив (створення умов для самовираження дітей та молоді).

- інші суспільно-корисні соціальні проекти.

Фінансування місцевих ініціатив здійснюється за рахунок коштів бюджету сільської ради при дольовій участі учасників. Вартість (бюджет) реалізації однієї ініціативи не повинна перевищувати 50 000,00 грн., та бути меншою за 20 000,00 грн. Обов’язкове співфінансування учасників у розмірі не менше 10% власним фінансовим внеском, або внеском своїх партнерів від загальної вартості проекту однієї ініціативи. Власний внесок може бути реалізований також матеріалами чи роботами учасниками проекту.

Вимоги, що пред’являються заявникам:

Для ГО, ОСН, бюджетних установ

Для ініціативних груп

* наявність зареєстрованої юридичної особи;

* наявність розрахункового рахунку в банку;

* знаходження юридичної особи поза межами ліквідації та реорганізації.

* склад ініціативної групи не менше трьох осіб;

* протокол створення ініціативної групи

* відповідальна особа (підписування договору) досягла 18 річного віку та є громадянином України.

Форма заявки за посиланням:

За детальною інформацією звертайтесь за телефоном: 03377-32342

Бажаємо успіхів!