Обстеження умов проживання сімей, в які повернулися діти із закладів інституційного догляду

Дата: 20.05.2020 11:38

19 травня 2020 року фахівець із соціальної роботи Вишнівської сільської ради Наталія Ряпич спільно з  поліцейським офіцером Вишнівської ОТГ Богданом Остапчуком та старшим інспектором з ювенальної превенції Любомльського ВП ГУНП Яніною Соколюк провели обстеження умов проживання  сімей, в які повернулися діти  із закладів інституційного догляду та виховання після запровадження карантину.

Обстеження здійснено з метою вивчення ситуації у вищезгаданих сім’ях, надання соціальної підтримки та попередження загрози життю, здоров’ю дітей в умовах пандемії.

Також надано консультації, рекомендації для уникнення зараження  коронавірусною інфекцією COVID-19 та алгоритм поведінки в умовах карантину.