Привітання з нагоди завершення навчального року:відео

Дата: 29.05.2020 14:55

Дорогі учні, випускники, педагоги, батьки!

Керівництво шкіл громади та Вишнівської сільської ради щиросердечно вітає Вас зі святом останнього дзвінка! Минув ще один напружений та виснажливий, як для дітей, так і для батьків, навчальний рік. Відбулось багато змін, нововведень, які ще більше загартували нас. Висловлюємо подяку, насамперед, батькам, які взяли на себе всю відповідальність щодо процесу навчання своїх дітей в домашніх умовах. Ваша нелегка праця впродовж цього періоду є показником мудрості, самовідданості, креативності та заслуговує найвищої оцінки! Дякуємо учням та педагогічним колективам, які віднайшли в собі сили та змогли пристосуватися до нових умов навчання. Напевно, найтяжче в цьому році було нашим випускникам, які опинилися на роздоріжжі ще не зовсім дорослого, та вже й не дитячого життя. Ми бажаємо Вам, шановні випускники, аби Ви обрали вірний шлях свого саморозвитку, мали свою ціль в житті на розвивали її. Ми знаємо, що кожному з Вас було нелегко, але ми справились! На жаль, сьогодні ми не можемо зібратися разом біля своїх шкіл, не можемо почути радісних усмішок та побачити сліз радості на обличчях. Попри це, ми віримо, що ситуація в країні стабілізується і невдовзі ми зможемо повноцінно насолодитися шкільним життям! Зі святом Вас!

Відео привітання від керівництва шкіл та Вишнівської сільської ради з нагоди завершення 2020 навчального року:

Світлини зі свята останнього дзвінка 2019 року.Пригадаймо, як це було: