Бібліотеки Вишнівської громади відкриють свої двері для відвідувачів

Дата: 05.06.2020 14:54

З 10 червня 2020 року відкриють свої двері для відвідувачів бібліотеки Вишнівської громади.

Деякі  нюанси роботи бібліотек в умовах адаптованого карантину.

У всіх бібліотечних закладах, одразу на вході, облаштовано столик із антисептиком та рукавичками, а також поміщено інформацію про правила користування бібліотекою під час карантину. Сьогодні всі 9 бібліотек готові відкритися і приймати відвідувачів. Абонентний відділ працює у звичному режимі, коли будуть зняті усі карантинні заходи, відкриються і читальні зали, а поки ситуація така, що бібліотекарі лише видаватимуть і прийматимуть книги. Книжки після того, як їх здали в бібліотеку не будуть одразу поміщати у книгосховище. Їх на 14 днів залишать у спеціально відведеній кімнаті на карантин. Після завершення двотижневої ізоляції книги повернуться до книжкових фондів, їх знову видаватимуть читачам.

Біля столів бібліотекарів облаштовані спеціальні коробки, куди відвідувачі складатимуть літературу, яку принесли. Буде фіксуватись дата збору книг, після чого вони, відповідно до рекомендацій української бібліотечної асоціації, відправлятимуться на карантин.

Бібліотеки громади повністю готові надавати послуги і вже зачекалися на свого користувача