Трійця в бібліотеках Вишнівської громади

Дата: 05.06.2020 14:58

У цьому році 7 червня  християни відзначають День Святої Трійці – одне з головних церковних свят. У народі свято Трійці називають «зеленим» літнім святом. В цей день прийнято прикрашати храми і будинки гілками з дерев, луговими травами, квітами, це прийшло ще з дохристиянських часів. За народними традиціями на Трійцю проводилися гуляння, ворожіння, дівчата пускали на воду вінки.

Для нагадування читачам про свято, з різноманітною інформацією про його історію і традиції в бібліотеках Вишнівської ОТГ оформлено книжкові та календарні виставки, огляди літератури, які користувачі зможуть переглянути онлайн та ознайомитись безпосередньо вже з 10 червня 2020 року, коли бібліотеки громади вийдуть з карантину.

Традиції святкування Дня Святої Трійці не втрачені в наш час, а вивчаються і відроджуються. Нехай цього дня у кожній оселі буде святково й зелено, а в кожній душі - радісно й сонячно!