Подаруй книгу бібліотеці

Дата: 05.06.2020 15:01

Висловлюємо щиру подяку Влащук Тетяні Миколаївні, жительці с.Машів, за 30 примірників книг, які вона подарувала  бібліотеці с.Машів в межах постійнодіючої акції «Подаруй книгу бібліотеці».

Нагадаємо,  головна мета цієї акції - водночас з поповненням фондів нагадати людям про благодійність, а також дати можливість взяти участь у цій благородній акції, оскільки бібліотека крім інформаційного центру є скарбницею духовності і культури. Бібліотеки Вишнівської громади вдячні всім, хто став благодійником, і наголошують, що акція "Подаруй книгу бібліотеці" продовжується. Тож залишіть і Ви свої імена в історії розвитку бібліотек, дайте нове життя своїм книгам - подаруйте їх бібліотеці! Можливо, саме подарована Вами книга стане для читача бібліотеки  головною книгою життя!

Приєднуйтесь до кола друзів бібліотеки!